• فا
  • EN
  • جستجو
  • ورود به حساب کاربری
  • ثبت نام
  • شنبه 15 آذر 1399 06:54

نشست مجازی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با کارکنان سراسر کشور برگزار شد

تعداد بازدید : 125
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 27 آبان 1399 13:20
ظهر امروز نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با کارکنان ستادی و استان های سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، ظهر امروز نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با کارکنان ستادی و استان های سراسر کشور برگزار شد.

در این جلسه که بصورت مجازی و بر بستر نرم افزاری مرکز آموزش صندوق برگزار شد، دکتر کریمی ضمن اطلاع از سلامتی تمامی کارکنان و خانواده های آنها، خواستار رعایت شیوه نامه های بهداشتی همکاران در سراسر کشور شد تا ان شاءالله مجموعه منابع انسانی صندوق و خانواده های این عزیزان با ویروس منحوس کرونا درگیر نشوند.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با بیان این مطلب که تمامی مجموعه در کنار حفظ سلامتی خود باید پاسخگوی خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو باشند، گفت: صندوق قرض الحسنه شاهد در ماه های اخیر و همزمان با شیوع ویروس کرونا تسهیلات و خدماتی را برای اعضا در نظر گرفت تا این عزیزان با کمترین مراجعه حضوری بتوانند خدمات و تسهیلات خود را دریافت نمایند.

دکتر کریمی افزود: خوشبختانه با تلاش همکاران ستادی به ویژه مدیریت فناوری اطلاعات، اینترنت بانک صندوق که پیش بینی می شد در پایان ساری جاری عملیاتی شود، چند ماه زودتر از موعد مقرر به بهره برداری رسید تا اعضای محترم بتوانند از این امکان برخوارد شوند و درخواست تسهیلات خود را بصورت غیر حضوری و آنلاین ثبت نمایند.

در ادامه مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به برگزاری مجمع عادی سالیانه صندوق گفت: خوشبختانه با تلاش تمامی پرسنل خدوم در سراسر کشور توانستیم در حسابرسی سال منتهی به 29 اسفند 1398 در ارزیابی موسسه حسابرسی مفید راهبر گزارش مطلوب دریافت نماییم که جا دارد  به همین مناسبت از همه همکاران صف و ستاد تقدیر و تشکر نمایم.

پس از طرح مطالب توسط دکتر اسلام کریمی، همکاران سراسر کشور به نوبت مسائل و موضوعات مختلف کاری را با مدیرعامل در میان گذاشته و پاسخ های خود را دریافت نمودند.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب