• کارتابل کارکنان
  • 021-58123000
  • جستجو
  • دو شنبه 13 آذر 1402 09:13

به مناسبت 22 اسفند؛

تعداد بازدید : 538
تاریخ و ساعت انتشار : دو شنبه 22 اسفند 1401 14:37

مراسم گرامیداشت مقام شهداء و جشن تکلیف فرزندان کارکنان در صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت فرارسیدن 22 اسفند ماه مصادف با روز بزرگداشت مقام شهداء، مراسمی به همین مناسبت همراه با برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان در صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل، نمایندگان نهاد نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، برخی اعضای هیئت مدیره، مدیرکل حراست صندوق و کارکنان ستادی برگزار شد، تعدادی از فرزندان دختر و پسر همکاران شاغل که به سن تکلیف رسیده اند حضور داشتند.

مراسم مذکور با پخش آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز و در چند بخش ادامه یافت.

پخش نماهنگ هایی در خصوص شهید و شهادت و همچنین مراسم جشن فرشته های سال جاری با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از بخش های دیگر مراسم بود تا ضمن بزرگداشت مقام شهداء، اهمیت مکلف شدن و جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان تشریح شود.

از جمله بخش های دیگر این برنامه که می توان به آن اشاره کرد، سخنرانی سرکار خانم دکتر افخم رضایی و جناب آقای دکتر شابهاری در خصوص مکلف شدن و نقش یک نوجوان بود.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین سید حسن مؤذنی معاون اسبق فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ضمن عرض تبریک فرارسیدن 22 اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نقش و اهمیت شهید و شهادت در کشور اشاره کرد.

حجت الاسلام مؤذنی همچنین با تبریک رسیدن تعدادی از فرزندان کارکنان به سن تکلیف، آرامش و آسایش امروز فرزندان ایران را مرهون جانفشانی و ایثار شهداء و ایثارگران دانست.

پس از سخنان معاون اسبق فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، به رسم یادبود هدایایی تقدیم دختران و پسران مکلف شد.

 

در ادامه می توانید تصاویری از این مراسم را مشاهده کنید.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب