• فا
  • 021-58123000
  • جستجو
  • سه شنبه 8 فروردین 1402 07:40
تعداد بازدید : 145
تاریخ و ساعت انتشار : چهار شنبه 10 اسفند 1401 20:11

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد بیست و هفتمین بهار خدمت رسانی توسط این نهاد را تبریک گفت

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد طی پیامی، آغاز بیست و هفتمین سال خدمت رسانی این نهاد را به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد طی پیامی فرارسیدن 11 اسفند ماه مصادف با سالروز تاسیس این نهاد خدمتگزار به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر را تبریک گفت.

 

متن پیام دکتر کریمی به شرح ذیل است.

 

مَنْ ذَالَّذی یُقرِضُ الله قَرْضاً حَسَناً فَیُضاعِفَهُ لَهُ اَضْعافاً کَثیرَةً
کیست که خدا را وام (قرض الحسنه) دهد و خدا بر او به چندین برابر بیفزاید.(سوره بقره آیه 245)

صندوق قرض الحسنه شاهد از مجموعه های خدمت رسان به جامعه ایثارگر که از بدو تاسیس(11 اسفند ماه سال 1375) تا به امروز سعی کرده است نقشی هر چند کوچک در راستای ارتقاء سطح زندگی خاندان معظم و معزز شهدا و ایثارگران را ایفا نماید.

صندوق قرض الحسنه شاهد افتخار دارد با حمایت های دلسوزانه و بی دریغ مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با تلاش و کوشش خالصانه و خاضعانه کارکنان خود در سراسر کشور در راستای ترویج فرهنگ الهی قرض الحسنه، با حفظ عزت نفس و کرامت انسانی خانواده بزرگ شاهد و ایثارگر عضو، مطلوب ترین تسهیلات مالی را در کوتاه ترین زمان برای توانمند سازی و ارتقاء سطح کیفی زندگی این عزیزان اعطاء نماید.

کارکنان صندوق قرض الحسنه شاهد در راستای اصول اعتقادی خود و ارج نهادن به انسان ها و تکریم جامعه ایثارگری ضمن ارزش آفرینی برای خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، رفتارهای شغلی را در چهارچوب قانون و منشور اخلاقی سرلوحه قرار داده و در هر شرایطی متعهد به اجرای آن هستند.

در پایان ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس صندوق قرض الحسنه شاهد به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو، از تمام همکاران شاغل اعم از کارکنان دفتر مرکزی، مناطق، بانکداران اجرایی و همچنین مدیران و کارکنان ستادی و استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران که با تلاش ها و پشتیبانی خود راه خدمت به جامعه عزیز شاهد و ایثارگر را هموار کردند تقدیر و تشکر می نمایم.

 

اسلام کریمی

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب