• کارتابل کارکنان
  • 021-58123000
  • جستجو
  • دو شنبه 13 آذر 1402 09:59

با حضور رییس منطقه قزوین؛

تعداد بازدید : 527
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 11 بهمن 1401 14:05

تقدیر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین از بانکداران اجرایی صندوق قرض الحسنه شاهد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین در نشستی با حضور رییس صندوق قرض الحسنه شاهد در منطقه قزوین از تلاش ها و خدمات بانکداران اجرایی این منطقه تقدیر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی، سمیه اسمعیلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در نشستی با حضور بهمن رفیعی رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین از تلاش ها و خدمات بانکداران اجرایی(رابطین) صندوق به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر در این استان تقدیر به عمل آورد.
اسمعیلی در این نشست گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون  بیش 1100 فقره تسهیلات با مبلغی بالغ بر 450 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق قرض‌الحسنه شاهد به ایثارگران عضو در استان قزوین پرداخت کرده است.
وی افزود: بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط صندوق قرض‌الحسنه شاهد، خوشبختانه منطقه قزوین توانسته جایگاه سوم کشور در کسب رضایتمندی ارباب‌ رجوع را به دست آورد که نشان از تلاش و کوشش مضاعف کارکنان این صندوق و بانکداران اجرایی دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اظهار کرد: بانکداران اجرایی(رابطین) به عنوان خط مقدم خدمات رسانی صندوق قرض الحسنه شاهد به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو همواره تلاش می کنند تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت ارائه خدمت نمایند که قابل تحسین و تقدیر است.
پس از اسمعیلی نوبت به بهمن رفیعی رئیس صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین رسید تا به تشریح عملکرد این صندوق در سال جاری بپردازد.

وی با بیان اینکه عملکرد صندوق قرض الحسنه شاهد در منطقه قزوین مطلوب بوده است، گفت: به سهم خودم از تمامی همکاران به ویژه بانکداران اجرایی به پاس تمام تلاش ها و خدمات ایشان به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو تقدیر و تشکر می نمایم.
در پایان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از زحمات بانکداران اجرایی(رابطین) صندوق قرض‌الحسنه شاهد منطقه قزوین قدردانی کرد.

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب