• کارتابل کارکنان
  • 021-58123000
  • جستجو
  • پنج شنبه 6 مهر 1402 17:54
تعداد بازدید : 871
تاریخ و ساعت انتشار : شنبه 26 فروردین 1402 11:52

شهید سید ابوالفضل آتشی مریم‌آبادی

تاریخ تولد: 1343/05/28
تاریخ شهادت: 1366/01/20
محل تولد: یزد
محل شهادت: عملیات کربلای 8

شهید «سیدابوالفضل آتشی مریم‌آبادی» فرزند «سیدمرتضی»، 28 مرداد 1343 در یزد دیده به جهان گشود. این شهید والامقام 20 فروردین 1366 در عملیات کربلای8 به فیض شهادت نائل آمد.

 

قسمت‌هایی از وصیت‌نامه شهید را به بهانه سالگرد شهادتش می‌خوانیم.

با درود به امام زمان(عج) و نايب بر حقش امام خمينی و با سلام به تمامی رزمندگان در جبهه‌های حق عليه باطل كه با نثار خون خود درخت انقلاب اسلامی را آبياری نمودند.

به ياد شير زنانی كه هنگامی كه خبر شهادت فرزندان خود را شنيدند همچون زينب(س) فرياد برآوردند كه، خدايا! اين قربانی را از ما قبول بفرما.

به ياد شهدايی كه چون ندا و آوای حق شنيدند، عاشقانه و لبيک گويان به سوي او شتافتند و در اوج انسانيت با جاری ساختن خون خود، حق و حقيقت را گواهی نمودند. به راستی شهداء شمع تاريخ هستند، آری شهداء هستند كه می‌سوزند و به ديگران روشنايی می‌بخشند.

شهيدان در جمع كوردلان به مانند خورشيدی نورانی و تابناک هستند كه از افق زندگی سر بيرون آورده و نور حيات‌بخش به اطراف و اكناف می‌پراكنند، راستی خود شهداء از اين ماجرا باخبر هستند زيرا كه می‌دانند برای آنها بهشت جاودان‌است. چنانچه خداوند می‌فرمايد: «و هر كس من عاشق او شدم او را می‌كشم و هر كس را من بكشم خون‌بهايی دارد.»

ای مسلمانان! اكنون نوبت ماست كه به ندای "هل من ناصر ينصرنی" امام لبيک گفته و به سوی جبهه‌های نبرد حق عليه باطل بشتابيم؛ چرا كه اگر كشته شويم خون‌بهای ما بهشت است و اگر هم بكشيم پيروزيم.

ای مادر و خواهر گرامی! دوست دارم كه در مرگ من همانند زينب(س) در مرگ برادرش، استقامت داشته باشيد و زينب‌وار با دشمنان اسلام مبارزه نماييد.

ای پدر عزيزم! اميدوارم كه مرا ببخشيد و هميشه از خداوند بخواهيد كه ظهور امام زمان(عج) را نزديک نمايد.

ای برادرانم! هرچند قدر شما را ندانستم و از وجودتان استفاده نكردم ولی اميدوارم مرا ببخشيد و برای سلامت امام هميشه دعا نماييد.

از پدر و مادرم می‌خواهم كه اگر من شهيد شدم و به آرزوی خود رسيدم، برای من گريه نكنيد و به اين نعمتی كه خداوند به شما داده، افتخار نماييد.

دوستان! به راه پاک رهبر روح الله ايمان داشته باشيد و در راه پيشبرد اهداف جمهوری اسلامی با وحدت هرچه بيشتر تلاش نماييد.

مرا با همين لباس بسيجی به خاک بسپاريد تا منافقان و شيطان بزرگ بدانند كه من سرباز امام زمان(عج) و نايب بر حق او امام خمينی بودم.

از خواهران شهيدپرور می‌خواهم كه فرزندان خود را به اخلاق نيكو آراسته نمايند زيرا كه اين كودكان اميدان امروز و به اهتزاز درآورندگان پرچم "‌لا اله الا الله" بر فراز كاخ‌های سفيد و سرخ در فردا هستند.

از ملت شهيدپرور می‌خواهم كه دعای كميل، توسل و ساير دعاها را فراموش ننماييد و هميشه برای سلامتی رهبر دعا نماييد.

 

در جبهه‌های اسلام می‌پيچد عاشقانه

بانگ خوش شهادت با سوز عارفانه

پيغام هر شهيدی در قلب او نوشته

يا رب تو حفظ فرما سردار اين زمانه

 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب