• فا
  • 90002020
  • جستجو
  • یک شنبه 29 فروردین 1400 07:05

بزرگداشت مقام مهندس در صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد

تعداد بازدید : 158
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 5 اسفند 1399 18:04
مراسم گرامیداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس با حضور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، بعد از ظهر امروز سه شنبه 5 اسفند ماه 1399 مصادف با گرامیداشت مقام خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس مراسمی با حضور دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و مهندس غلامحسین مرادی مدیر اداری و منابع انسانی صندوق قرض الحسنه شاهد برای پاسداشت تلاش ها و اقدامات مهندسین شاغل در دفتر مرکزی صندوق برگزار شد.

در این مراسم دکتر کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد ضمن گرامیداشت مقام مهندس برجسته ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی که از مفاخر علمی سرزمین کهن ایران به شمار می رود، سالروز گرامیداشت مقام مهندس را به تمام مهندسین پر تلاش کشور به ویژه مهندسین شاغل در صندوق تبریک و تهنیت گفت.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با تاکید بر نقش مهم مهندسین در بخش های مختلف کشور، گفت: تلاش ها و اقدامات مهندسین نقطه اتکاء کشور در مسیر رشد و توسعه است به همین دلیل این قشر از جامعه علمی، فنی کشور عزیزمان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرند تا به یاری خداوند شاهد پیشرفت روز افزون ایران اسلامی در حوزه های مختلف فنی باشیم.

در ادامه این نشست، غلامحسین مرادی مدیر اداری و منابع انسانی صندوق قرض الحسنه شاهد با تبریک روز مهندس گفت: مهندسین شاغل در صندوق به مانند دیگر همکاران پرتلاش همواره تمام توان خود را برای خدمت به خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر به کار بسته تا به عنوان خادمین این قشر از جامعه بزرگ و عزیز ایران خدمتگذار خوبی باشیم.

مدیر اداری و منابع انسانی در ادامه روز مهندس را یادآور تلاش های مهندسین زحمتکشی عنوان داشت که بسیاری از پیشرفت های کنونی کشور مرهون مجاهدت های آنها است و مجددا این روز را به مهندسین شاغل در صندوق قرض الحسنه شاهد تبریک گفت.

در پایان این مراسم دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد با اهداء گل از زحمات مهندسین شاغل در دفتر مرکزی صندوق تقدیر به عمل آورد.

 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
  • استان ها
آرشیو مطالب