• فا
  • EN
  • جستجو
  • ورود به حساب کاربری
  • ثبت نام
  • جمعه 3 بهمن 1399 21:50

در مراسمی با حضور معاون رییس جمهور؛

مسئول روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد به عنوان بسیجی نمونه مورد تجلیل قرار گرفت

تعداد بازدید : 265
تاریخ و ساعت انتشار : سه شنبه 4 آذر 1399 14:38
همایش سراسری پیروان ولایت با حضور مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرهنگ پاسدار فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد با معرفی بسیجیان نمونه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، مهندس سعید اوحدی روز سه‌شنبه چهارم آذرماه در همایش سراسری پیروان ولایت که به مناسبت هفته بسیج و تجلیل از بسیجیان نمونه ستادی و استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن شهید رسول‌زاده به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم هفته بسیج گفت: سازمان بسیج که امام خمینی (ره) فرمان تشکیل آن را دادند بعدها به عنوان یک تشکیلات منسجم و با بصیرت و فعال در دوران انقلاب اسلامی شناخته شد و در هیچ نظام تاریخی سراغ نداریم که مجموعه مردمی به این اقتدار تشکیل شود.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اهمیت هفته بسیج و برگزاری باشکوه مراسم این هفته خاطرنشان کرد: اگر ایام شیوع بیماری کرونا نبود همایش بزرگ عاشوراییان و بسیاری برنامه‌های دیگر برگزار می‌شد که متأسفانه در سال جاری امکان برگزاری آنها فراهم نشد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: تفکر امام خمینی (ره) نسبت به بسیج آینده‌نگری ایشان بود و برای همین قشر مستضعف جامعه با ایشان همراه شدند چرا که ایشان همانند پیامبران نگاه ارزشی به انسان‌ها داشتند. در طول تاریخ شاهد هستیم که نگاه ارزشی به انسان منجر به پیروزی شد و این نگاه را در طول تاریخ در قیام عاشورا و نگاه ارزشی که امام حسین (ع) به انسان‌ها داشتند شاهد بودیم.
معاون رییس جمهور به بیان خاطراتی از رشادت‌های شهید «مهدی حاج کرمی خوزانی» پرداخت که در سال‌های اسارت در موصل به شهادت رسید و گفت: برخی قصد داشتند مانع تفکر امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج شوند اما امام (ره) در جواب آنها فرمودند «رهبر من آن طفل 13 ساله‌ای است که با نارنجک زیر تانک رفت» و این نگاه ارزشی امام به انسان‌ها بود که این عظمت را به وجود آورد و امثال «حاج قاسم سلیمانی» در این نظام پرورش یافتند.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه هم اکنون بزرگ‌ترین نگاه و الگوی شهیدان سردار حاج قاسم سلیمانی است خطاب به بسیجیان بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تحقق گام دوم انقلاب اسلامی فقط با حضور بسیجیان امکان‌پذیر است و بسیج در این زمینه رسالت بزرگی بر عهده دارد.
سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه از عزیزان بسیجی انتظار داریم که خدمت به جامعه ایثارگری را به عنوان مسئله مهم و راهبردی مورد توجه قرار دهند، خاطرنشان کرد: همانگونه که مدیریت جهادی را در مدیریت و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شاهد هستیم از بسیجیان انتظار می‌رود در راستای خدمت به ایثارگران عزیز از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.
در پایان این مراسم 17 نفر از بسیجیان نمونه ستاد از جمله میلاد ربیع زاده مسئول روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد توسط مهندس سعید اوحدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سرهنگ فریبرز خزایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

 

  • جدیدترین ها
  • پربازدید ها
آرشیو مطالب